یک منبع آگاه افزود: ظریف با قدم زدن همراه با جان کری، پیامی جهانی را صادر کرد. و آن پیام این بود که مذاکرات در حال پیشرفت است و ما در حال رسیدن به توافق نهایی هستیم!

خب ما یک پیشنهاد داریم که از این به بعد اگر ظریف و تیمش خواستند نشان بدهند که مذاکرات چه قدر در حال پیشرفت است، این کارها را بکنند.

عکس سلفی ظریف با اشتون و کری

پیام تصویر: این تصویر در واقع چنان پیشرفتی را در مذاکرات نشان می‌دهد که تمام سیاست‌مداران دنیا که هیچ، همه‌ی مردم کوچه و بازار و بی سواد و با سواد هم می‌فهمند خبرهایی هست! یعنی نه ببخشید، پیشرفتی دارد حاصل می‌شود. البته باید در عکس شئونات حفظ شود. چون در این عکس‌های سلفی معمولا آدم‌ها همدیگر را بغل می‌کنند و خب اشتون شاید بغل کری برود که رفته است، ولی بغل ظریف که نمی‌رود، لذا پیشنهاد ما این است که یک مونوپد همراه تیم مذاکره کننده باشد. شما می‌توانید برای خرید یک مونوپد همراه با یک کرم سوختگی موضعی به عنوان هدیه، عدد 1 را به همین سامانه پیامک کنید.

منبع آگاه مذکور که نشت کرده بود، در ادامه‌ی نشتی‌اش افزود: در واقع تنها کسی که از پیشرفت مذاکرات و توافق نهایی خرسند نیست، اسرائیل است. و ظریف اینگونه به اسرائیل فهمانده است که خواسته‌هایش برآورده نشده است!

لذا ما باز هم به این منبع سرشار، که ذکر نکرد اصلاً می‌داند اسرائیل کیست؟ آمریکا کجاست؟ تو کی هستی؟ گرگ بدنش پشم دارد یا مو؟ یک پیشنهاد دیگر در راستای فهماندن به اسرائیل که دیگر خواسته‌هایش برآورده نمی‌شود داریم.

بزن لایکو!

بعد از نشست برای رفع خستگی، ظریف با کری به یک کافی شاپ بروند و وقتی عکاسان از او و کری در سر میز عکس می‌گیرند، ظریف با قهقه‌ای رو به دوربین انگشت شستش را به عنوان لایک نشان بدهد.

پیام تصویر: این پیام باید فقط به اسرائیل برسد، تا آنها بفهمند که چه قدر مذاکرات در حال پیشرفت است، و اگر خدای ناکرده این پیام اشتباهی به ایران برسد، ممکن است مردم فکر بد بکنند.

 

این منبع که درست بشو نبود و مدام داشت محتوای غنی‌اش را نشت می‌داد، در اهمیت قدم زدن ظریف با کری خاطرنشان کرد: در واقع ظریف در این پیاده‌روی فرازهای اساسی از مذاکرات را با کری مطرح کرد، که در نشست به علّت شنود مذاکرات توسط صهیونیست‌ها امکان طرح آنها نبوده است. البته این منبع آگاه خاطرنشان نکرد که فهمیدن این فرازهای مهم و متن توافق‌نامه ژنو و دیگر چیزها، غیر از اینکه حقّ مسلم کری است، حقّ مسلم مردم کشورمان هم هست یا نه؟!

حالا ما برای این‌که دیگر صهیونیست‌ها نتوانند فرازهای اینچنین اساسی! را بفهمند برای ادامه‌ی مذاکرات پیشنهادهایی داریم:

  1. آقای ظریف به زبان زرگری صحبت کنند. اینطوری نه تنها صهیونیست‌ها که حتّی جان کری هم نمی‌فهمد در مذاکرات چه گذشته است.
  2. چون معمولاً برای شنود، میکروفون‌ها را زیر میز می‌گذارند، پیشنهاد می‌کنیم آقای ظریف در طول مذاکرات، روی میز ضرب شش هشتم بگیرد و به مذاکره بپردازد، اینطوری صهیونیست‌ها دیگر خیال‌شان از بابت مذاکرات راحت می‌شود.

بدیهی است که اگر در این بین افراد تیم مذاکره کننده هم روی میز ضرب بگیرند، موسیقی کناریِ[1] خوبی به وجود آمده و بعداً می‌شود آلبومش را فرستاد برای گرفتن مجوز.

 

در آخر این منبع تاکید کرد که ما در حال مذاکره هستیم و آنچه مهم است محتوای مذاکرات است، نه شکل و ظاهرش.

حالا چه نشسته، چه سینه‌خیز، چه در حال قدم زدن، چه در حال خنده و قهقه و چه حالت‌های دیگر! مهم محتوای مذاکرات است دیگر.

ما همچنین یک پیشنهاد برای برطرف کردن نشتی منبع آگاه مذکور داریم و آن اینکه سوراخ و نشتی را می‌شود با چسب دوقلوی "سفت کن" بر طرف کرد. شما می‌توانید هم‌اکنون برای خرید این چسب عدد 1 را به سامانه 125 ارسال کنید. خرید راحت، دریافت رایگان، این شعار ماست، چسب دوقلوی "سفت کن".

البته یک راه آسان‌تر هم هست برای رفع نشتی و این که کلا در این منبع را گِل بگیرید.

***

(این روزها حتماً کپی شناسنامه و مدرک تحصیلی‌تان را همراه داشته باشد، یک دفعه یکی وسط خیابان ازتان مدرک و شناسنامه می‌خواهد که مطمئن بشود شما شناسنامه و سواد دارید، کار است دیگر پیش می آید.)


[1] خرده نگیرین که موسیقی کناری اصلا ربطی به ساز نداره و مربوط به شعره، ما خودمون حالیمونه. مهم اینه که صهیونیست‌ها شنود نکنن.